آموزش ++C

بدون دیدگاه

اگر در اینترنت “آموزش ++c” را جستجو کنید صدها فیلم، کتاب و پی‌دی‌اف آموزشی پیدا می‌کنید که به آموزش ++c پرداخته‌اند. پس دلیلی نیست که بخواهیم در این سایت به آموزش ++c بپردازیم، زیرا منابع زیادی هستند که بهتر و کامل‌تر به این کار پرداخته اند.

شاید بهترین نمونه برای آموزش فارسیِ خوب برای برنامه نویسی ++c ویدیوهای آموزشی کیارش بازرگان است که از سایت مکتب خونه می‌توانید دانلود کنید. توجه داشته باشید که این آموزش به مربوط به سال ۱۳۸۶ است و طبیعتا نرم افزار مورد استفاده در این فیلم نسخه قدیمی از ویژوال استودیو است. بنابراین بهتر است شما بروزترین نسخه ویژوال استودیو را دانلود و نصب کنید.

بهتر است قبل از اینکه برنامه‌نویسی یاد بگیرید الگوریتم و فلوچارت را یاد بگیرید. فلوچارتها دید بسیار مناسبی از برنامه نویسی به شما می‌دهد.

در کنار ویدیوهای کیارش بازرگان ویدیوها، کتابها و پی‌دی‌اف‌های زیادی هستند که به صورت رایگان می‌توانید پیدا کنید.

اگر کمی با زبان انگلیسی آشنا هستید توصیه میکنیم از یوتیوب کمک بگیرید. در یوتیوب ++learning c را جستجو کنید و براساس تعداد بازدید مرتب کنید تا پربازدیدترین ویدیوهای ++c را راحت‌تر پیدا کنید. مثلا بعضی از ویدیوهای این مجموعه آموزش بالای ۲ میلیون بازدید داشته که نشان از کیفیت خوب این آموزش دارد. نکته جالب در این مجموعه آموزش این است که ویدیوهای ابتدایی این مجموعه نزدیک به ۲ میلیون بازدید دارد و هرچه به قسمتهای انتهایی این مجموعه می‌رسیم تعداد بازدیدها کمتر می‌شود به طوری که ویدیوهای انتهایی به کمتر از ۲۰۰هزار تا هم می‌رسد. هر چند که دلایل متعددی می‌تواند پشت قضیه باشد اما دلیل عمده آن می‌تواند همان نکته‌ای باشد که در “نقشه راه برنامه‌نویسی” گفتیم: صبر و پشتکار لازمه یک برنامه‌نویس است!

  • نویسنده
    حمید جهانگیری
  • تعداد بازدید
    201
۰دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید
نوشته‌های ویژه
اخبار ویژه

با عضویت در خبرنامه، تازه‌ترین نوشته‌های وبلاگ را در ایمیل‌تان دریافت کنید.
برای عضویت نشانی ایمیل خود را وارد کرده و بر روی دکمه عضویت کلیک نمایید.