اولین دوره آموزشی برنامه نویسی

بدون دیدگاه

دوره آموزش برنامه نویسی در قالب سه دوره برگزار می‌شود. مخاطب دوره اول آموزش، دانشجویانی هستند که می‌خواهند اصولی برنامه نویسی را یاد بگیرند و علاوه بر بازار کار به دنبال موفقیت بیشتر در رشته تحصیلی خودشان هستند. این دوره که به تمامی دانشجوبان مهندسی پیشنهاد می‌شود در قالب آموزش الگوریتم و فلوچارت و آموزش زبان سی پلاس پلاس طرح ریزی شده است.

تمرکز اصلی این دوره بر یادگیری هنر حل مساله بنا شده است و دانشجویان در قالب الگوریتم و فلوچارت و زبان ++C طریقه فکر کردن و حل مساله را یاد خواهند گرفت. با گذراندن این دوره شما به راحتی قادر خواهید بود که هر زبان تخصصی در حوزه رشته تحصیلی خودتان را یاد بگیرید. برای آشنایی بهتر با سرفصلهای این دوره، ویدیوی معرفی دوره را مشاهده کنید:

این دوره به صورت وبینار و در قالب ۱۲ جلسه آموزش برگزار می‌شود. همچنین پشتیبانی این دوره در طول برگزاری وبینار از طریق گروه تلگرامی و واتس اپی صورت می‌گیرد. در طول این دوره مثالها و تمرینهای زیادی برای دانشجویان تعریف می‌شود.

هزینه این دوره صد هزار تومان است که برای ثبت نام و پرداخت آنلاین می‌توانید از طریق ایمیل، تلگرام و یا واتس‌اپ اقدام کنید.

بعد از برگزاری دوره اول، در دوره دوم آموزش مقدماتی اندروید را یاد خواهید گرفت و دردوره سوم علاوه بر مباحث تکمیلی آموزش اندروید، ارتباط با سرور و زبان php را خواهید آموخت و در مورد موضوع مهم بازار کار و درآمدزایی صحبت خواهد شد.
شما می‌توانید با مشاهده نمونه کارهای مدرس، با فضای نرم‌افزارهایی که قرار است در پایان دوره سوم تولید کنید آشنا شوید.

اگر در نحوه برگزاری کلاسها و یا محتوای مطالب ارائه شده سوالی دارید می‌توانید از طریق راههای ارتباطی زیر با ما در تماس باشید:
ایمیل: (کلیک کنید) | تلگرام: (کلیک کنید) | واتس‌اپ: (کلیک کنید)

  • نویسنده
    حمید جهانگیری
  • تعداد بازدید
    97
۰دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید
نوشته‌های ویژه
اخبار ویژه

با عضویت در خبرنامه، تازه‌ترین نوشته‌های وبلاگ را در ایمیل‌تان دریافت کنید.
برای عضویت نشانی ایمیل خود را وارد کرده و بر روی دکمه عضویت کلیک نمایید.