نمایشگاه دایره ماجراجو

سلام. اگر شما از طریق لینکی که برایتان ارسال شده این صفحه را میخوانید به این معنی است که بازی شما (یا فرزندتان) شایستگی لازم برای ارائه در نمایشگاه دایره ماجراجو را دارد. ابتدا به شما بابت این موضوع تبریک میگوییم و امیدواریم که با حضور در این نمایشگاه اتفاقات خوبی برایتان رقم بخورد. در ادامه چند نکته مهم خدمت شما عرض می شود و خواهشمندم که این موارد را با دقت مطالعه کنید و در نهایت مواردی که نیاز است برای من ارسال کنید.

1- حضور در این نمایشگاه چه مزیتهایی دارد؟

شما با شرکت در این نمایشگاه و ارائه بازی خودتان چند دستاورد مهم خواهید داشت:
1- به بهترین شکل ممکن متوجه میشوید چقدر دیگران بازی شما را دوست دارند. بعد از اینکه بازی کردند نظراتشان را می‌پرسید و ممکن است چند ایده جذاب به شما بدهند. شما با بازخوردهایی که از دیگران میگیرید میتوانید بازی خودتان را بهتر کنید و شانس برنده شدن در مسابقه را افزایش دهید.

2- حضور در نمایشگاه باعث افزایش اعتماد به نفستان می‌شود. شما توانسته اید بازی بسازید که دیگران از بازی کردنِ آن لذت می‌برند! با دعوت از دوستان و آشنایانتان میتوانید بازی خودتان را به آنها نشان دهید تا آنها از پیشرفت شما لذت ببرند

3- نمایشگاه قبلی ما در آبان 1402 برگزار شد که از اینجا میتونید گزارش کوتاهی از نمایشگاه قبلی رو ببینید: نمایشگاه آبان 1402
نمایشگاه امسال قطعا جذاب تر و پرمخاطب تر است


2- چگونه میتوانم در تبلیغ نمایشگاه کمک کنیم؟

ما دوست داریم که بیشتر بازدیدکنندگانِ ما دوستان و اطرافیانِ شما باشند تا حس بهتری را در این نمایشگاه تجربه کنید. برای همین از شما میخواهیم که در تبلیغ نمایشگاه به ما کمک کنید. در صورتی که بخواهید در تبلیغ نمایشگاه مشارکت داشته باشید ما برای شما پوستر اختصاصی با عکس و اسم خودتان طراحی میکنیم. فقط کافیست به ما اعلام کنید که به چه طریق میتوانید در تبلیغ نمایشگاه به ما کمک کنید تا ما پوستر اختصاصیِ شما را طراحی کنیم. 

(برای بهتر دیدن عکسها میتوانید روی آنها کلیک کنید)

دانشگاه برنامه نویسان نمایشگاه دایره ماجراجو

تبلیغ مناسب ایتا، واتساپ، تلگرام و بله

سایز این عکس به صورت مربعی است و شما میتوانید این عکس را همراه با یک متن مناسب در ایتا، واتساپ، تلگرام، بله و سایر پیامرسانها منتشر کنید. این سایز مناسب پست اینستاگرام نیز هست.

دانشگاه برنامه نویسان نمایشگاه دایره ماجراجو

تبلیغ مناسب استوری و وضعیت

سایز این عکس به صورت عمودی است و مناسب برای استوری اینستاگرام و یا وضعیت واتساپ و بله. چنانچه در مستطیل سبز رنگی آی دی اینستاگرام ما را تگ کنید علاوه بر اد استوری شدن، تصویر شما به هایلایت مسابقه هم اضافه می شود.

دانشگاه برنامه نویسان نمایشگاه دایره ماجراجو

تبلیغ مناسب چاپ

این تبلیغ برای کسانی مناسب است که دوست دارند از همه هم کلاسیها و دوستانشان به صورت چاپ شده دعوت کنند. این تبلیغ مناسب مدرسه است و پیشهاد ما این است که روی کاغذ A4 گلاسه و به صورت رنگی چاپ کنید. هر کاغذ شامل 6 تصویر است و قیمت چاپ هر کاغذ A4 حدود 10 هزار تومان. (اگر شما 30 همکلاسی داشته باشید در مجموع 50 هزارتومان هزینه چاپ باید بدهید)

چند نکته در مورد تبلیغ نمایشگاه

1- برای طراحی پوستر اختصاصی شما، نیاز به یک عکس با کیفیت و مناسب پوستر است. چنانچه این عکس را ندارید به من اطلاع دهید تا در سریعترین زمان ممکن با شما هماهنگ کنم و برای گرفتن عکس از شما زمان مشخص کنم
2- با توجه به شرایط شما، ما میتوانیم یک، دو و یا هر 3 نوع تبلیغ را برای شما آماده کنیم. تبلیغی که ما از آن استقبال میکنیم تبلیغ دوم است. در صورتی که خودتان دسترسی مستقیم به اینستاگرام ندارید شاید بتوانید از اینستاگرام سایر دوستان و یا آشنایانتان کمک بگیرید. در هر صورت کافی است به ما اعلام کنید کدام نوع تبلیغ را میخواهید
3- هزینه ای که برای “تبلیغ مناسب چاپ اعلام شد” هزینه حدودی است و قرار نیست این هزینه به ما پرداخت شود. ما برای شما پوستر را طراحی میکنیم و شما با داشتن فایل پوستر میتوانید هر جا که دوست دارید پوستر را چاپ کنید. فقط در نظر داشته باشید که اگر میخواهید در مدرسه تبلیغتان را پخش کنید زمان زیادی تا پایان مدرسه باقی نمانده و باید سریعتر به ما اطلاع دهید

یک خواهش

جدا از نمایشگاه، از خرداد ماه کلاسهای ترم جدید ما شروع میشه. شما با پر کردن این فرم کمک بزرگی به ما میکنید تا بتونیم کلاسهای باکیفیت تر و متنوع تری برگزار کنیم. لطفا اطلاعات خواسته شده رو در قالب یک پیام ساده در ایتا، واتساپ و یا تلگرام برای من ارسال کنید:

فرم نظرسنجی

در تابستان امسال در مقطع ابتدایی قراره این کلاسها برگزار بشه:

اسکرچ (طراحی کاراکتر) – اسکرچ (بازیسازی) – فتوشاپ – تولید محتوا – اپ اینونتور (ساخت اپلیکیشن موبایل)، ورد و پاورپوینت

دقت کنید که قرار نیست همه این کلاسها با هم برگزار بشه. این کلاسهای پیشنهادی است و براساس اولویتهای شما در ترمهای مختلف ارائه می‌شود. لطفا به این سوالات پاسخ دهید:

1- از کلاسهای بالا ، شما به کدام کلاسها نیاز دارید؟ (این سوال کلی است و ما میخواهیم نیازهای شما را متوجه شویم، مثلا شما تشخیص می‌دهید که 3 تا از کلاسهای بالا را نیاز دارید ولی در طول ترمهای مختلف میخواهید یاد بگیرید و اصراری ندارید که حتما در تابستان یاد بگیرید)

2- از کلاسهای بالا کدام کلاسها را دوست دارید در تابستان حتما برگزار شود و شرکت کنید؟

3- آیا کلاسی مد نظرتان دارید که دوست دارید ما برگزار کنیم و در لیست بالا نیست؟ لطفا معرفی کنید

4- پیشنهاد ما برای شروع کلاسها شنبه 5 خرداد است. اگر در مورد زمان شروع کلاسها نظری دارید لطفا بفرمایید.


مهم

ممنون که تا انتها مطالب را با دقت مطالعه کردید. در نهایت من از شما 2 درخواست دارم:

1- لطفا مشخص کنید کدام نوع تبلیغات را میخواهید انجام دهید تا ما بر اساس آن پوستر اختصاصی برای شما طراحی کنیم

2- به سوالات فرم نظر سنجی پاسخ دهید

و درنهایت پاسخهایتان را از طریق ایتا، واتساپ و یا تلگرام برای من ارسال کنید. ممنون 🙂