شبکه اجتماعی بازی با نام تجاری “بازیگرام” شامل 12 بازی مهیج و سرگرم کننده است که در آن کاربران به صورت آفلاین و آنلاین قادر به بازی خواهند بود.

مزیت مهم این نرم افزار ایجاد بستری است که در آن کاربران می‌توانند از امکانات شبکه‌های اجتماعی در جهت سرگرم شدن و رقابت‌های یک‌نفره، دو یا چند نفره استفاده کنند. در بازیگرام قابلیت‌های زیر در نظر گرفته شده است:

1-  کاربر در حالت آفلاین علاوه بر اینکه می‌تواند رکورد خود را بهبود ببخشد در لیگ هفتگی هر بازی شرکت داده خواهد شد و میتواند با سایر کاربران به رقابت بپردازد.

2- در حالت آنلاین، کاربر می‌تواند با دوستان خود سر زمان و سکه مشخص به صورت دو نفره رقابت کند و با شکست حریفان خود سکه و امتیاز کسب کند.

3- در بازیگرام امکان بازی گروهی نیز فراهم است. به این صورت که کاربرانی که به سطح امتیازی مشخصی می‌رسند می‌توانند به ایجاد مسابقه گروهی بپردازند و دنبال کنندگان خود را به این چالش دعوت کنند.

4- کاربران مورد علاقه خود را می‌توانید جستجو کنید، آنها را دنبال کنید و با آنها در بازیهای مختلف رقابت کنید. همچنین هر کاربر با گذاشتن پستی می‌تواند دنبال کننده های خود را به بازی خاصی دعوت کند و دیگران می‌توانند پست کاربر را لایک و یا نظری درج کنند.

تصاویر نرم افزار

دانشگاه برنامه نویسان بازیگرام

تیزر نرم افزار

اشتراک گذاری این پروژه: