شرایط استفاده از مدرسه برنامه نویسان

در این بخش، به شرایط استفاده کاربران از مدرسه برنامه نویسان  پرداخت شده است.
توجه داشته باشید که استفاده از نرم افزار مدرسه برنامه نویسان به این معنا است که شما همه شرایط استفاده از این نرم افزار را پذیرفته‌اید. بنابراین کلیه شرایط درج شده در این بخش را به طور دقیق مطالعه کنید و اگر موردی را به درستی متوجه نشدید با پشتیبانی تماس بگیرید.
همچنین لازم است که هر چند وقت یکبار به این بخش مراجعه کنید تا در صورت بروز تغییرات در شرایط استفاده کاربران،‌ از آن‌ها مطلع شوید.

محدودیت سنی: برای ایجاد حساب کاربری و استفاده از خدمات خرید از مدرسه برنامه نویسان بالای ۱۸ سال داشته باشید. اگر زیر ۱۸ سال دارید، لطفاً از والدین خود بخواهید حساب کاربری ایجاد کنند و بر فعالیت شما نظارت داشته باشند.

هزینه استفاده: مدرسه برنامه نویسان یک اپلیکیشن رایگان است که برای استفاده از آن نیاز به پرداخت هزینه ای ندارید. اما برای استفاده از این نرم افزار دسترسی به اینترنت نیاز است.

حساب کاربری: برای ورود به مدرسه برنامه نویسان لازم است که حساب کاربری داشته باشید. برای ساخت حساب کاربری باید شماره تلفن خود را وارد کنید. شماره تلفن شما در هیچ قسمت از نرم افزار نمایش داده نمیشود.

محتوا: تمامی بازیها و آموزشهایی که در نرم افزار منتشر می شود  متعلق به مدرسه برنامه نویسان است است. استفاده از بازیها و آموزشهای این نرم افزار، هیچ‌گونه حق مالکیت مادی و معنوی برای کاربر به وجود نمی‌آورد. کاربران فقط در صورت رضایت صاحبین بازی و آموزش یا به‌ واسطۀ قانون، مجاز به استفادهٔ مالکانه از آنها هستند. بنابراین هرگونه استفاده از آموزشهای نرم افزار بی‌اجازۀ مالک ممنوع است.

محتوای بازیها و آموزشهایی که در مدرسه برنامه نویسان منتشر می‌شوند متعلق به مدرسه برنامه نویسان نیست و مسئولیت حقوقی آنها کاملاً با کاربرانی است که منتشر میکنند. در مدرسه برنامه نویسان محتوا معمولاً بازبینی می‌شود تا مغایر با قانون و خط‌ مشی‌های مدرسه برنامه نویسان نباشد، اما گستردگی و تعدد محصولات همیشه این امکان را نمی‌دهد.

تغییرات این سند: مطالب ذکر شده در این سند دائمی نیستند و ممکن است با تغییر در سیاست‌های نرم افزار، دستخوش تغییر و تجدید نظر شوند. در صورتی که این تغییرات مهم باشند، از طریق حساب کاربری به همۀ کاربران اطلاع داده خواهد شد.

تاریخ آخرین به‌روزرسانی: اردیبهشت ماه 1403