دوره آموزشی در مسیر طراحی سایت

امروزه یادگیری طراحی سایت از اساسی ترین نیازهای دانشجویان کامپیوتر به شمار میرود و دانشجویان با فراگیری این تخصص میتوانند آماده ورود به بازار کار شوند. علاوه بر این دانشجویان میتوانند سایت شخصی خود را راه اندازی کنند و با انتخاب یک موضوع مشخص به درآمدزایی برای کسب و کار خود برسند.
من در این دوره قصد دارم که همه مفاهیم پایه برای طراحی سایت را به نحوی با زبانی ساده به شما آموزش دهم که شما بدون هیچ پیش نیاز برنامه نویسی در این دوره موفق شوید.
این دوره هیچ پیش نیازی ندارد و دانشجو بعد از پایان این دوره قادر خواهد بود یک وب سایت طراحی و راه اندازی کند.

دانشگاه برنامه نویسان دوره آموزشی در مسیر طراحی سایت

سرفصلهای دوره عبارتند از:
– آموزش html
– آموزش css
– آموزش جاوا اسکریپت – مقدماتی
– بارگذاری سایت در هاست
– آموزش یک روش ساده برای فروش محصول به صورت آنلاین در سایت (بدون نیاز به دانش بکند و اتصال به دیتابیس)

هزینه دوره:
این دوره برای دانشجویان دانشگاه سلمان فارسی طراحی شده است و هزینه دوره به نسبت دوره های آموزشی مشابه بسیار پایین تر در نظر گرفته شده است. هزینه دوره 100 هزار تومان است که معاونت محترم فرهنگی دانشگاه بخشی از هزینه های این دوره را برای حمایت از دانشجویان تقبل کرده است. این حمایت ها به صورت پلکانی اعمال شده است . برای 25 دانشجوی اول که زودتر ثبت نام کنند 25 درصد تخفیف، 10 دانشجوی بعدی 15 درصد تخفیف و دانشجویان بعدی هزینه را بدون تخفیف پرداخت خواهند کرد.

لینک‌های تخفیف دار صرفا برای دانشجویان دانشگاه سلمان فارسی کازرون است و عزیزان خارج از دانشگاه کازرون باید از لینک بدون تخفیف استفاده کنند.

دانشگاه برنامه نویسان دوره آموزشی در مسیر طراحی سایت

(مهلت این تخفیف تمام شده است)

بعد از ثبت نام، لینکی به شماره تلفن شما پیامک می‌شود که در آن اطلاعات ورود به کلاس نوشته شده است.