دریافت مشاوره و یا کلاس خصوصی

سلام، من حمید جهانگیری هستم و خوشحالم که آموزشهای من در حدی براتون مفید بوده که الان در حال خوندن این صفحه هستید 🙂

سعیم بر این بوده که هم در کانال یوتیوب و هم در سایت آموزشهای کامل و رایگانی رو تولید کنم که بتونم شما رو در مسیر درست برنامه نویسی هدایت کنم. پس اگر زمان کافی داشته باشید شاید با دیدن آموزشها به 80 درصد سوالاتتون پاسخ داده باشم. اما در صورتی که تمایل به داشتن جلسات خصوصی با من دارید میتونید با من در ارتباط باشید.

دانش آموزی

شامل مشاوره و یا کلاسهای برنامه نویسی (اسکرچ ، طراحی سایت) و فوتوشاپ و تولید محتوا با دید مسابقات خوارزمی و علمی پژوهشی:
مشاوره تخصصی 60 دقیقه ای (هزینه 400 هزار تومان)

دانشگاهی

شامل کلاسهای برنامه نویسی (سی پلاس پلاس، طراحی سایت و اندروید) ویژه دانشجویان: کلاسهای تخصصی 90 دقیقه (هزینه 600 هزارتومان)

پارک علم و فناوری

اگر میخواهید به عنوان یک شرکت فناور در پارک علم و فناوری شروع به فعالیت کنید و در مورد تبدیل وضعیت به شرکت های دانش بنیان و خلاق اطلاعاتی کسب کنید

لپتاپ - برنامه نویسی

هدف اصلی من از برگزاری این کلاسها اینه که با آموزشها و مشاوره هایی که به شما میدم مشکلتون رو حل کنم. خیلی وقتها نیازه که شما تمرینهای خارج از کلاس انجام بدید و اگر جایی به مشکل خورد در تایمهای خارج از کلاس هم کمکتون میکنم و رفع اشکال میکنم

برای ارتباط با من و یا رزرو کلاس خصوصی می‌توانید از طریق واتس اپ، تلگرام و ایمیل با من در ارتباط باشید و یا فرم زیر را پر کنید.
0939-684-2317

حمید جهانگیری

آدرس شرکت رایا پژوهان اعتماد برتر: 

فارس، لارستان، لار، شهرجدید، میدان فناوری، برج علم و فناوری لارستان، طبقه 1، اتاق 9، شرکت رایا پژوهان اعتماد برتر (دانشگاه برنامه نویسان)

دانشگاه برنامه نویسان دریافت مشاوره و یا کلاس خصوصی

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.