سلام!

به دوره آموزش برنامه نویسی وب خوش اومدید. قراره در این دوره با هم طراحی و توسعه وب رو یاد بگیریم. این دوره آموزشی هیچ پیش‌نیازی نداره و من در آموزشم فرض رو بر این میذارم شما هیچ تجربه ای در برنامه نویسی وب ندارید. پس به هیچ وجه نگران این موضوع که دانش قبلی در این زمینه ندارید نداشته باشید و با من آموزشها رو دنبال کنید.

در قدم اول مسیر یادگیری طراحی سایت شما باید با HTML آشنا بشید. سعی شده که آموزشهایی که در سایت قرار میگیره به اندازه کافی گویا و کامل باشه که شما به راحتی و در کوتاهترین زمان ممکن HTML رو یاد بگیرید. خبر خوب اینکه کتاب اولِ در مسیر طراحی سایت با عنوان آموزش HTML آماده شده ، ارزش این کتاب 30 هزارتومانه ولی تصمیم گرفتیم که این کتاب رو برای کمک به یادگیری بهتر کاربران سایت jahangirics  به صورت رایگان منتشر کنیم. برای این کتاب زحمات زیادی کشیده شده و با بازخوردهایی که از شما میگیریم می‌تونیم در آپدیت های بعدی کیفیت کتاب رو بهبود ببخشیم. پس لطفا پیشنهادات خودتون رو در قسمت نظرات برای ما بنویسید. برای دانلود کتاب روی عکس زیر کلیک کنید:

در این صفحه شما به صورت قدم به قدم HTML رو یاد می‌گیرید. پیشنهاد میکنیم که آموزش ویدیویی HTML که در کانال یوتیوب سایت قرار گرفته شده رو حتما ببینید. این ویدیو می‌تونه یادگیری شما در HTML رو سرعت ببخشید.

اگر برای شروع یادگیری HTML آماده هستید با ما همراه شوید:

دانشگاه برنامه نویسان آموزش HTML
دانشگاه برنامه نویسان آموزش HTML